SKIAREÁL HORNÍ PODLUŽÍ
mimo provoz
Zobrazit na:

Lyžařská škola

Lyžařská i snowboardová škola působí ve ski areálu v Horním Podluží již od roku 2003. Za tuto dobu jsme si vybudovali velmi silnou základnu učitelů lyžování i snowboardingu. Nabízíme výuku dětí i dospělých. Děti učíme již od věku 3 let. U takto malých dětí doporučujeme privátní výuku v délce trvání jedné hodiny. Výuka probíhá formou her v dětském areálu TimPark, kde je pro děti připraveno množství zajímavých pomůcek v podobě svítících průjezdových branek, postaviček z večerníčků a v neposlední řadě i vytápěného domečku Tim, který slouží pro krátký odpočinek a jako ohřívárna našich malých lyžařů. Velkým zpestřením celého dětského areálu je maskot lyžařské školy sob Tim, který je miláčkem nejen našich nejmenších lyžařů, ale i velkou atrakcí všech návštěvníků areálu.

Náš profesionální tým učitelů lyžování a snowboardingu akreditovaný Českým svazem lyžařských škol se zaměřuje nejen na výuku dětí, ale i dospělých včetně zdokonalování lyžařského a snowboardového umění. U dospělých převažuje zájem o výuku carvingu a snowboardingu.
Vzhledem k velkému zájmu doporučujeme výuku objednat předem telefonicky. V naší škole jsou vítány i handicapované děti a pro sezónu 2010/2011 připravujeme výuku vozíčkářů založenou na metodice výuky FTVS. Naše zkušenosti a výsledky jasně dokládají smysluplnost této činnosti,
která pomáhá hendikepované děti začlenit mezi sportovce. Tento druh výuky je možné objednat pouze po telefonické dohodě na čísle 774 201 805.

 


speciální nabídka pro malé lyžařePrivátní výuka 1 hodina = 380 CZK
permanentka na 5 hodin = 1650 CZK

(je možné vybrat kdykoliv v průběhu zimní sezóny)

cenik_sluzeb.jpg

1 vyučovací hodina = 50 minut • 1/2 dne = 2 vyučovací hodiny (105 minut) • 1 den = 4 vyučovací hodiny

Vysvětlivky:

V cenách výuky jsou zahrnuty vstupy do dětského TimParku včetně dvou vleků - provazového a talířového vleku značky POMA a na velkém vleku (Poma a dvoukotva) mají klienti lyžařské školy TIMSKI 50% slevu na jízdné. Dále je možné využít vytápěného domečku Tim a všech pomůcek určených pro zpestření výuky našich zákazníků.

 

Lyžařská škola a půjčovna
tel.: +0420 774 201 805
e-mail: timski@seznam.cz

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 7.10.

°C
°C
Sobota
8.10.2022

°C
°C
Neděle
9.10.2022

°C
°C
Pondělí
10.10.2022

°C
°C