SKIAREÁL HORNÍ PODLUŽÍ
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Ski areál Osvětimany

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste ski areál Osvětimany!

Na Čele - Ostravice - velké zlepšení

Lyžujete rádi? Přemýšlíte o víkendu v horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte navštívit areál Na Čele - Ostravice a užijte si zimní radovánky naplno!

Alpalouka - příjemně překvapil

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navšivte s rodinou středisko Alpalouka.

Kořenov - Příchovice - ideální pro snowboardisty

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navšivte s rodinou středisko Kořenov - Příchovice.

Ski areál Paprsek

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste středisko Paprsek a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zimní středisko Zlatá Olešnice

Nevíte kam na Silvestra? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste středisko Zlatá Olešnice a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Do ski areálu Karlov se zajet určitě vyplatí

Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte navštívit areál Karlov a užijte si zimní radovánky naplno!

Hluboká - příjemně překvapil

Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zimní areál Hluboká je pro vás to pravé.

Na hory? Česko nebo Alpy?

Poslední listy opadávají. Blíží se čas výběru zimní dovolené. Kam ale v zimě vyrazit? Možností je hodně, ale i tady rozhodují především finance. Mají však zahraniční střediska nad těmi našemi opravdu navrch?

Ski areál Dolní Morava - Větrný vrch

Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte navštívit areál Dolní Morava - Větrný vrch a užijte si zimní radovánky naplno!

Než odjedete na hory...

Co dělat, aby se Vaše zimní dovolená nezměnila v průšvih? Hlavně nepodcenit přípravu. Je spousta věcí, které se mohou pokazit. Co je ale ještě horší, vy se ztrapníte před svoji drahou polovičkou a jako chlap selžete! Chcete se připravit, aby problémy přijít nemohly? V tomto krátkém článku se pokusím shrnout ty nejběžnější problémy.

Do ski areálu Ramzová se zajet určitě vyplatí

Chcete se naučit na prkně? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navšivte s rodinou středisko Ramzová.

Vysoká u Hav. Brodu - velké zlepšení

Lyžujete rádi? Navšivte s rodinou středisko Vysoká u Hav. Brodu.

Areál Červená Voda ostudu neudělal

Chcete se naučit na prkně? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte navštívit areál Červená Voda a užijte si zimní radovánky naplno!

Vaňkův kopec - ideální pro snowboardisty

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste ski areál Vaňkův kopec!

Zimní středisko Lužná

Lyžujete rádi? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste ski areál Lužná!

Držkov - příliš nás nepotěšil

Máte rádi zimní sporty? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navšivte s rodinou středisko Držkov.

Do ski areálu Nové Město na Moravě se zajet určitě vyplatí

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Přemýšlíte o víkendu v horách? Zkuste ski areál Nové Město na Moravě!

Důvěřovat českým firmám?

Jedou Vaše děti na lyžařský výcvik a Vy budete pořizovat jejich kompletní výbavu na hory? Nevíte, co nakoupit a neprohloupit? Dejte šanci českým výrobcům. Dnes již nemusíme shánět kvalitní oblečení u našich zahraničních sousedů. Mnohé firmy ručí za kvalitu svých výrobků i poskytováním nadstandardní tříleté záruky. Ke kvalitě českých výrobků se v superlativech vyjadřují i nejlepší evropští sportovci, kteří českým firmám jejich výrobky často testují.

Lysá hora - lyžaři si přijdou na své

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navšivte s rodinou středisko Lysá hora.

Zimní středisko Polanka - Písek u Jablunkova

Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navšivte s rodinou středisko Polanka - Písek u Jablunkova.

Zimní středisko Sádek Capartice

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kam na Silvestra? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Sádek Capartice.

Do ski areálu Heroltice se zajet určitě vyplatí

Chcete se naučit na prkně? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navšivte s rodinou středisko Heroltice.

Ski areál Hora Svaté Kateřiny

Milujete snowboarding? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste Hora Svaté Kateřiny a užijte si tu pravou lyžovačku v Česku!

Dovolená na Třeboňsku

Třeboňsko patří mezi nejpozoruhodnější krajiny naší země, její rozmanitost nabízí bohaté zážitky jak pro pěší turisty, tak i pro cyklisty. Je doslova ideálním místem pro trávení dovolené, nebo víkendové pobyty, ať už se ubytujete v hotelu, v penzionu, nebo třeba jen v kempu pod stanem. Je to svět rozlehlých lesů, poklidných, malebných vesniček, prosluněných luk a staletých rybníků. Na Třeboňsku objevíte i mnoho historických skvostů a jelikož je jeho terén v podstatě rovinatý, rádi se sem vrací nenároční turisté, cyklisté a rodiny s malými dětmi.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 7.10.

°C
°C
Sobota
8.10.2022

°C
°C
Neděle
9.10.2022

°C
°C
Pondělí
10.10.2022

°C
°C